Haberler
Ulusal Düzeyde “Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma" Yarışması Bölgeleri
Detaylı Bilgi

Kıraat Sempozyumu
Dünyada ve Türkiye'de Kıraat mushafın imlası, tilavette ağız farklılıkları ve çözüm yolları konularını hedefleyen 16-17 Kasım tarihlerinde bir Tarihten Günümüze Kıraat Sempozyumu yapılacaktır.
Yeni Sitemiz Yayında
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Kur'anı Kerim sitemiz yayında. Diyanet İşleri Başkanlığı hızla gelişen bilgi işlem teknolojilerinden faydalanmak suretiyle internet üzerinde web ortamında 24 saat hizmet verme kararı alarak bu amaçla bir dizi proje başlatmıştır. Kur'anı Kerim Portali; bu projelerden biri olup, Başkanlığın www.diyanet.gov.tr adresinden dünyanın neresinde olursanız olun bağlandığınızda, söz konusu hizmetlere ulaşmanız mümkün olacaktır.
Kişiye Özel Hatim Kaydı
Kur'anı Kerim Portali'nin bir sonraki yeni versiyonunda kişiye özel hatim kaydı yapılabilecek, kullanıcılar okuduğu hatim ile ilgili sorgulama yapabilecek, kendilerine ait özel dipnot yazabileceklerdir.
Temenni ve İstekleriniz
Portal ile ilgili temenni ve isteklerinizi Webmaster@diyanet.gov.tr adresine iletmeniz durumunda yeni versiyonlarda sözkonusu temenni ve istekleriniz dikkate alınacaktır.